Dom ProduktyLinia do produkcji płyt sufitowych gipsowo-kartonowych

Materiał budowlany Linia do produkcji wełny mineralnej z wełny w nowym stanie

Materiał budowlany Linia do produkcji wełny mineralnej z wełny w nowym stanie

Building Material Mineral Fiber Wool Board Production Line With New Condition

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Prowincja HEBEI, Chiny
Nazwa handlowa: Greens-lvjoe group
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: LV

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie
Czas dostawy: 90 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Surowiec: Włókno mineralne, włókno papierowe, perlit Roczna pojemność: 2 miliony m2 - 12 milionów
Warunek: Nowy Zaletą: Wysoka wydajność
Rozmiar planszy: 5-25 mm Automatyczny układ: Pełny automatyczny

W pełni automatyczna linia do produkcji płytek z włókien mineralnych o pojemności 2–12 milionów metrów kwadratowych

Sposób nakładania produktu

Płyta z włókien mineralnych jest rodzajem akustycznego panelu dekoracyjnego, który jest głównie wykonany z włókna mineralnego i jest wytwarzany przez formowanie, suszenie, cięcie i obróbkę powierzchni.

Jego wzorce to głównie babysbreath, gąsienica, curciate, paski linii i tak dalej. Płyta z włókien mineralnych ma funkcje izolacji akustycznej, izolacji cieplnej, ognioodporności i braku tonięcia.

Główne cechy produktów końcowych

1) izolacja akustyczna

2) izolacja cieplna

3) ognioodporne

4) nie tonący

Mieszanie surowców

Surowiec obejmuje granulowaną wełnę, skrobię itp., Cały materiał i dodatek utworzą zawiesinę o określonym stężeniu przez transport, mieszanie i mieszanie. Zawiesina zostanie przepompowana do zbiornika wysokiego poziomu i doprowadzona do sieci w formie przelewu.

Fourdrinier składa się z paska z siatki, rolki kompresyjnej, skrzynki próżniowej i mechanizmu przekładniowego. Po naturalnym odwodnieniu, suszeniu próżniowym i suszeniu kompresyjnym mokra zawiesina utworzy mokrą płytę o określonej zawartości wilgoci i grubości.

Mokra płyta wbije się w deskę o określonej długości i szerokości, a cięcie poprzeczne jest pod pewnym kątem do maszyny o długich siatkach. Zgodnie z procedurą, cięcie na długość.

przyspieszające urządzenie przenośnikowe

Po uformowaniu desek o określonej długości i szerokości zostaną one przesłane do przenośnika przyspieszającego. Dzięki wielostopniowemu przyspieszaniu odległość między mokrym arkuszem a następnym jest stopniowo zwiększana, aby ułatwić dystrybucję mokrego arkusza do pieca.

Wyposażenie pieca mostowego obejmuje dystrybutor typu most i maszynę karmiącą. Dystrybutor typu mostek jest wielostopniowym podwójnym przenośnikiem rolkowym, który jest sterowany elektrycznie i kontroluje mokrą płytę każdej warstwy oddzielnie do pieca. Mokre płytki podawano do każdego walca podajnika.

Maszyna do karmienia

Stół rolkowy podajnika i dystrybutora odbiera oryginalną płytkę zawierającą wodę z tą samą prędkością i jest przekształcany odpowiednio w wolne prędkości (tj. Prędkości pieca), a mokre płyty są wysyłane do pieca suszarniczego w celu ciągłego suszenia.

Piec do suszenia

System jest rdzeniem całej linii produkcyjnej, co bezpośrednio wpływa na jakość produktów i zużycie energii przez system. Istnieją różne mechanizmy regulacji i kontroli w piecu suszarniczym, aby zapewnić jednolitą temperaturę i przepływ powietrza w każdej części, co zapewni jakość suszenia i niskie zużycie.

System ma gorący piec wyposażony w kocioł. Paliwo: gaz ziemny, lekki olej, gaz węglowy i tak dalej.

urządzenie zwalniające płytę

Dystrybutor otrzymuje płytkę odpowiednio z każdej warstwy stołu rolkowego przy niskiej prędkości, przełączając dużą prędkość i mieszając na warstwę bez nakładania się i wysyła je do maszyny zwalniającej płytę. Maszyna przetransportuje oryginalną tablicę w kolejności (sucha tablica) do systemu przenoszenia.

Szczegóły kontaktu
Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tina

Tel: +8615932488803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty