Dom

Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd

Profil firmy
Hebei Greens Building Material Technology Development Co., Ltd (spółka z Grupy Lvjoe Group) jest dużym producentem maszyn budowlanych i budowlanych, specjalizującym się w badaniach, projektowaniu, produkcji, integracji urządzeń projektowych i handlu międzynarodowym.

Grupa Lvjoe jest oryginalna od Hebei LVJOE Machinery Manufacturing Co. Ltd., założonej w 1998 roku. W ramach dalszego rozwoju działalności firmy, utworzyliśmy Grupę Lvjoe w 2016 roku. Firma Zieloni jako spółka oddziałowa Grupy LVJOE, głównych linii produktów, w tym płyt gipsowych maszyna do laminowania, linia do produkcji płyt z włókien mineralnych, linia do produkcji płyt z cementu włóknistego, linia do produkcji płyt MgO, maszyna do lekkich paneli ściennych EPS, linia do produkcji gzymsu gipsowego itp.

Silny zespół badawczo-rozwojowy i duże roczne fundusze na badania naukowe nadały status „ZIELONYCH” w zagranicznym i krajowym przemyśle materiałów budowlanych. Nasza firma dąży do przetrwania z jakością i uznaniem, dąży do rozwoju z realistycznym podejściem i innowacją oraz ściśle wdraża zarządzanie witryną 5S i system zarządzania jakością ISO9001. Zdobywaliśmy uznanie i uznanie klientów dzięki wysoce profesjonalnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz dobrej postawie obsługi w intensywnym otoczeniu konkurencyjnym. Nasza firma jest gotowa dostarczać produkty i usługi dobrej jakości klientom z kraju i zagranicy dzięki naszej dobrej reputacji i doskonałej technologii.

Zbuduj i udekoruj piękny świat za pomocą sprzętu GREENS to duch naszej idei.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Hebei Greens Building Material Technology Development Co., Ltd (firma należąca do grupy Lvjoe) jest dużym producentem maszyn budowlanych i budowlanych, specjalizującym się w badaniach, projektowaniu, produkcji, integracji urządzeń projektowych i handlu międzynarodowym.
Grupa Lvjoe jest oryginalna z Hebei LVJOE Machinery Manufacturing Co. Ltd., założonej w 1998 roku. Kontynuując rozwój firmy, założyliśmy Grupę Lvjoe w 2016 roku. Firma Greens jako oddział firmy LVJOE Group, główne linie produktów, w tym płyta gipsowo-kartonowa maszyna do laminowania, linia do produkcji płyt z włókien mineralnych, linia do produkcji płyt cementowo-włóknistych, linia produkcyjna do płytek MGO, maszyna do produkcji płyt ściennych z EPS Lightweight, linia do produkcji gipsu gzymsu itp.

Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : WARZYWA

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Linia do produkcji płyt sufitowych gipsowo-kartonowych na sprzedaż dobra jakość Linia do produkcji płyt sufitowych gipsowo-kartonowych na sprzedaż dobra jakość Linia do produkcji płyt sufitowych gipsowo-kartonowych na sprzedaż dobra jakość Linia do produkcji płyt sufitowych gipsowo-kartonowych na sprzedaż