| Nazwa marki: | LVJOE |
| Numer modelu: | 1300FM |
| MOQ: | 1 linia |
| Cena £: | US $20000-200000 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10 linii rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj desek gotowych | Płyty gipsowe laminowane z PVC |
| Skuteczne laminowanie | 1300 mm |
| Elektryczne sterowanie | System PLC |
| Pojemność produkcyjna | 2-6 mln mkw./rok |
| Prędkość | 2-15 m/min (regulowane) |
| Usługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj kleju | Klej wodny do folii PVC |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość arkusza | 5-30 mm |
| Zmiana prędkości | Zmiana częstotliwości regulacja prędkości synchronicznej |
| Roczna zdolność | 2-4 mln mkw. |
| Materiał filmowy | Folia PVC, folia aluminiowa, materiał dekoracyjny itp. |
| Materiał płyty tabliczowej | Płyty podłożowe z PVC, płyty gipsowe, płyty drewniane, płyty przekrojowe, płyty piankowe z PVC itp. |
| Tryb układania | 10 warstw (4 opakowania/warstwa) |
| Tryb cięcia | Długość: 3 ostrza, pozioma: 5 ostrz |
| Wymiar ogólny | Długość: 56000 mm, szerokość: 9200 mm |
| Tryb laminowania | Podwójna strona: przednia i tylna strona laminowana jednocześnie Pojedyncza strona: laminowanie jednej strony naraz |