|
|
| Nazwa marki: | Greenson |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $790000 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
This advanced production line features a rational structure, complete functionality, and easy operation. Designed for manufacturing high-quality rock wool sandwich panels through a fully automated continuous process.
| Material |
Type: Color steel sheet; Galvanized sheet; Aluminum sheet Thickness: 0.3-0.8 mm Width: ≤1250 Mpa |
|---|---|
| Suitable Panel Size |
Length: 2000-18000 mm Width: 500-1200 mm Thickness: 30-250 mm (excluding corrugation height) |
| Production Speed | 3-15 m/min (Adjustable) |
| Valid Length of Double Belt Conveyor | 12000-42000 mm |
| Work Pressure on Pouring Foam | 150-200 Bar |
| Total Power | 660 kW / 300 kW |
| Total Dimensions | 130000 * 15000 * 6000 mm (Length * Width * Height) |