|
|
| Nazwa marki: | Greenson |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $700000-$800000 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Rodzaj materiału | Kolorowa blacha stalowa; Blacha ocynkowana; Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość materiału | ≤1250 mm |
| Odpowiednia długość panelu | 2000-18000 mm |
| Odpowiednia szerokość panelu | 500-1200 mm |
| Odpowiednia grubość panelu | 30-250 mm (bez wysokości pofałdowania) |
| Szybkość produkcji | 3-15 m/min (regulowana) |
| Prawidłowa długość podwójnego przenośnika taśmowego | 12000-42000 mm |
| Ciśnienie robocze przy wylewaniu pianki | 150-200 barów |
| Całkowita moc | 660 kW / 300 kW |
| Wymiary całkowite | 130000 × 15000 × 6000 mm (długość × szerokość × wysokość) |